DACH, RYNNY I OKNA DACHOWE - DOM-BUD PLUS


tel. +48 (61) 8 115 915 / fax. +48 (61) 8 115 930


FINANCIAL
Przejdź do treści
DACH, RYNNY I OKNA DACHOWE

DACHÓWKA

Dach jest  nieodzowną częścią budynku. To on nadaje architekturze budynku  indywidualny charakter. Jednak nie możemy kierować się jedynie stroną  wizualną - dach jest jednym z najbardziej narażonych na warunki  atmosferyczne elementów domu. Musi zmagać się z siłami natury takimi  jak: deszcz, śnieg, wiatr czy chociażby słońce. Przy wyborze pokrycia  dachowego należy zwrócić szczególną uwagę na materiał, z którego jest  wykonana dachowka. W naszej ofercie możemy wyróżnić dachówkę ceramiczną i cementową

Producenci: CREATON, EURONIT, KORAMIC, RŐBEN


RYNNY

Orynnowanie  budynku ma na celu odwodnienie dachu. Tylko poprawnie zamontowane rynny  oraz rury spustowe gwarantują zabezpieczenie ścian, elewacji,  fundamentów przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych.  Dlatego wykonanie tej części prac budowlanych powinno odbyć się z  największą rozwagą i starannością. Podstawowe zadanie systemu rynnowego  to zebranie wód opadowych z każdej połaci dachowej oraz odprowadzenie  ich za pośrednictwem rynien i pionowych rur spustowych jak najdalej od  ścian budynku.

Producenci: MARLEY


OKNA DACHOWE

Okno połaciowe jest najlepszym sposobem aby oświetlić poddasze. Wykorzystanie okien dachowych nadaje pomieszczeniom szczególny charakter. Dzięki nim  poddasza uzyskują niebanalny i nowoczesny wygląd.

Producenci: FAKRO, VELUX

Biuro czynne:
Pon. - pt.: 07:00 - 15:00
Sobota, niedziela - nieczynne
Sklep i magazyn:
Ul. Stara Droga 40
62-002 Suchy Las
Drugi magazyn:
Ul. Klonowa 16
62-002 Suchy Las
tel: +48 (61) 8 115 915
fax: +48 (61) 8 115 930

Wróć do spisu treści